2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubelskie
  6. Kontrola jakości - Dęblin
Dodane 23 kwietnia 2024

Kontroler jakości w zakładzie spożywczym

Wynagrodzenie

26 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dęblin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakład produkcji spożywczej zatrudni kontrolera jakości.

Zakres obowiązków:

1. Kontrola jakości surowca dostarczonego do zakładu.

2. Kontrola w toku produkcji w wyznaczonych punktach procesu technologicznego.

3. Sprawdzanie i wzorcowanie przyrządów kontrolno-pomiarowych w laboratorium.

4. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej jakości.

Oczekujemy:

·        Dobrej organizacji pracy własnej oraz sumienności

·        Umiejętności pracy w zespole

·        Gotowości do pracy zmianowej.

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

·        Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

·        Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.

Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach w branży spożywczej mile widziane.

Lokalizacja

Dęblin,

Lubelskie

Lubelskie, Dęblin
ID: 913687910