2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Rogów
Dodane 29 kwietnia 2024

Kontroler Jakości - Wytwórnia Broni Jacek Popiński

Lokalizacja

Rogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wytwórnia Broni Jacek Popiński to jeden z najprężniej rozwijających się podmiotów prywatnych polskiego sektora zbrojeniowego. Niewielki zakład ślusarski i kuźnia broni starodawnej przez lata przeobraziły się w wysoce zaawansowany zakład produkcyjny,. Obecnie Wytwórnia Broni Jacek Popiński specjalizuje się w produkcji broni palnej z rodziny AK, w szczególności karabinków 7,62x39mm oraz 5,56x45mm/.223 Rem sprzedawanych w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. w wersjach na rynek cywilny i wojskowy. Posiadamy nowoczesny park maszynowy do obróbki metalu i drewna uzupełniony przez nowoczesną aparaturę kontrolną. Nasz dział konstrukcyjny umożliwia samodzielne projektowanie i wdrażanie nowych detali. Bardzo duży nacisk kładziemy na kontrolę jakości, gwarantując zgodność z technologią i najwyższą precyzję wykonania.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola detali zgodnie z instrukcjami pomiarowymi oraz rysunkiem technicznym
  • Sporządzanie raportów z kontroli
  • Nadzór nad przyrządami pomiarowymi
  • Kontrola wyrywkowa detali w toku produkcyjnym

Docelowe umiejętności na stanowisku:

  • Samodzielność w doborze przyrządów pomiarowych
  • Sporządzanie instrukcji pomiarowych
  • Umiejętność obsługi i programowania metrologicznej maszyny sterowanej numerycznie CMM
  • Czynne uczestnictwo w rozwoju działu Kontroli Jakości, utrzymaniu standardów ISO i WSK

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie zmianowym
  • Stabilizację - praca w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Przeszkolenie stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju, uczestnictwa w licznych szkoleniach, współpracy z doświadczonymi pracownikami z dużą wiedzą techniczną
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności, premie za zaangażowanie w rozwój firmy

Nasze wymagania:

  • Sumienność, punktualność, rzetelność, obowiązkowość
  • Zaświadczenie o niekaralności (wymóg związany z produkcją elementów koncesjonowanych)
  • Chęć rozwoju i nauki
  • Znajomość rysunku technicznego, obsługi przyrządów pomiarowych oraz teorii metrologii wielkości geometrycznych mile widziana
  • Mile widziane również wykształcenie w kierunku technicznym

Miejsce pracy: Rogów

Lokalizacja

Rogów,

Łódzkie

Łódzkie, Rogów
ID: 678919878