2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Żołynia
Dodane 17 maja 2024

Kontroler kosztów

Lokalizacja

Żołynia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W chwili obecnej do Grupy PBI Sp. z o.o., poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Żołynia

Twój zakres obowiązków:

·        kontrola i analiza kosztów projektów

·        udział w budżetowaniu projektów

·        rozliczanie dokumentów kosztowych do odpowiednich zleceń

·        współpraca z kierownictwem budów

 Nasze wymagania:

·        wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne

·        mile widziane doświadczenie w obszarze technicznym (budowlanym)

·        dokładność, sumienność, nastawienia na realizację celów

·        umiejętność pracy pod presją czasu

·        umiejętności komunikacji i współpracy w zespole

·        znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

·        prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        Dofinansowanie do Kart MultiSport

·        Zniżki na produkty

·        Nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych

·        Możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”

·        Cykliczne konkursy z nagrodami

·        Możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Lokalizacja

Żołynia,

Podkarpackie

Podkarpackie, Żołynia
ID: 918913578