2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Natolin
Dodane Dzisiaj o 12:03

Kontroler - Natolin INTER-TEAM

Lokalizacja

Natolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków

• Monitoring pracowników magazynu

• Kontrola łańcucha dostaw

• Weryfikacja obiegu asortymentu magazynowego

• Prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami

Poszukiwane kompetencje

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Mile widziana znajomość pakietu Microsoft Office

• Komunikatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie

• Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu sportowego oraz dodatki świąteczne)

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków

• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Natolin,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Natolin
ID: 910544473