2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rawa Mazowiecka
Dodane 11 kwietnia 2024

kontroler palet/pracownik magazynowy- Podkonice Duże

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Kontroler palet/pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Magazyn Carrefour -Podkonice Duże

Zakres obowiązków:

- kontrola zgodności palet z zamówieniem

Wymagania:

-dyspozycyjność

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

-aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy:

-umowę zlecenie 28,50 brutto/h , po okresie próbnym umowę o prace

- stabilne zatrudnienie w systemie 3 zmianowym ( 6.00-14.00,14.00-22.00,22.00-6.00)

-wypłatę zawsze "na czas"

-możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt przez OLX

Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business sp z.o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z siedzibą we Wrocławiu.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 860553770