2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kołobrzeg
Dodane 15 kwietnia 2024

Kontroler parkingowy (praca dodatkowa)

Wynagrodzenie

3 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby do pracy dodatkowej na stanowisko Kontrolera parkingowego. Głównym zadaniem będzie egzekwowanie przestrzegania Regulaminu parkingu znajdującego się przy Dworcu PKP w Kołobrzegu.

Obowiązki:

·         Monitorowanie parkingu i kontrola pojazdów

·         Wystawianie wezwań do zapłaty, zgodnie z obowiązującym regulaminem parkingu

·         Wykonywanie drobnych prac serwisowych urządzeń parkingowych

·         Dokonywanie comiesięcznych wpłat gotówkowych

Dodatkowe benefity:

·        Comiesięczna premia uznaniowa

Wymagania:

·         Komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi

·         Kultura osobista

·         Sumienność i odpowiedzialność

·         Uczciwość

·         Chęć do pracy

Warunki zatrudnienia:

·         Praca dodatkowa – elastyczny czas pracy

·         Wynagrodzenie miesięczne od 3000 zł netto

·         Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Prosimy o zrozumienie: Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy naszej firmy bądź poprzez platformę OLX.

W celu wzięcia udziału w rekrutacji koniecznym jest przesłanie CV.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 911970284