2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Siechnice
Dodane Dzisiaj o 07:37

Kontroler Parkingu Siechnice

Wynagrodzenie

400 - 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siechnice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

TD System sp. z o. o. współpracująca z największymi sieciami handlowymi w Polsce zatrudni pracownika na stanowisko: Kontroler/ka parkingu.

Miejsce pracy: Siechnice

Zakres pracy to wykonanie 3 kontrole tygodniowo na jednym parkingu. Jedna kontrola trwa 40-45 minut.

Od kandydata oczekujemy:

–   rzetelności, sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków,

–   kultury osobistej,

–   odpowiedzialności i uczciwości,

–   samodzielności oraz zorganizowania.

Zakres obowiązków:

–   weryfikacja stanu oznakowania na parkingu,

–   weryfikacja działania parkomatu na parkingu oraz naprawa usterek,

–   wymiana papieru w parkomacie.

–   wystawianie upomnień

Oferujemy:

–   umowę zlecenie,

–   pracę w rozwijającej się firmie.

Aplikacje należy przesłać drogą mailową na adres: rekrutacja/małpa/tdsystem.com.pl

w temacie wpisując imię i nazwisko oraz miejscowość.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Siechnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Siechnice
ID: 902851386