2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Kujawsko-pomorskie
  5. Ochrona - Bydgoszcz
Dodane 02 maja 2024

Konwojent – Kwalifikowany Pracownik Ochrony z Bronią - Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Polski Holding Obronny sp. z o. o. jest Spółką Skarbu Państwa, nad którą uprawnienia właścicielskie sprawuje Minister Aktywów Państwowych. Polski Holding Obronny dostarcza usługi i rozwiązania sektorowi zbrojeniowemu, instytutom badawczym, bankom, przemysłowi, korporacjom i sektorowi komercyjnemu. Koncentrujemy się na bezpieczeństwie i technologiach bezpieczeństwa. Zapewniamy wszechstronne rozwiązania w zakresie ochrony fizycznej i technicznej obiektów. Realizujemy zadania ochrony fizycznej obszarów, obiektów i urządzeń podlegających obowiązkowej ochronie o szczególnym znaczeniu dla obronności, interesu gospodarczego państwa czy bezpieczeństwa publicznego.

Polski Holding Obronny sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konwojent – Kwalifikowany Pracownik Ochrony z Bronią  (praca dodatkowa) - Bydgoszcz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·           ochrona transportów, przedmiotów niebezpiecznych

WYMAGANIA:

·         uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych (zaświadczenie ADR)

·         obywatelstwo polskie,

·         zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,

·         zaświadczenie o niekaralności,

·         pozwolenie na broń (broń palna bojowa, broń elektryczna),

·         uczciwość i lojalność,

·         dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

·         Terminowe wypłaty wynagrodzeń;

·         Bonusy za polecenia pracownicze;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 914406711