2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Kujawsko-pomorskie
  6. Manager restauracji - Żnin
Dodane 17 kwietnia 2024

Koordynator baru Wirownia w Cukrowni Żnin

Lokalizacja

Żnin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Bar Wirownia na terenie Cukrowni Żnin poszukuje pracownika!

Twój zakres obowiązków:

·        Odpowiedzialność za sprawne i efektywne funkcjonowanie baru,

·        Nadzorowanie poziomu stanów magazynowych i składanie zamówień,

·        Nadzór nad estetyką lokalu oraz przestrzeganie zasad BHP oraz HACCP,

·        Kontrola standardów i jakości świadczonych usług,

·        Dbanie o dobry wizerunek, miłą atmosferę, relacje z Gośćmi,

·        Raportowanie dzienne/miesięczne do zarządu firmy,

·        Prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem lokalu.

·        Koordynowanie pracy barmanów

Nasze wymagania:

·        zaangażowanie i pozytywne nastawienie :)

·        dyspozycyjność w tygodniu oraz w weekendy,

·        znajomość języka angielskiego mile widziane,

·        bardzo dobra organizacja pracy

·        samodzielność

·        umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·        szkolenie wprowadzające oraz bieżące wsparcie,

·        stabilne warunki zatrudnienia i realne możliwości rozwoju,

Lokalizacja

Żnin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żnin
ID: 890001411