2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kościan
CDRL SA
Dodane 24 kwietnia 2024

Koordynator Biura Obsługi Klienta. Zapraszamy!

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma CDRL S.A., właściciel marki COCCODRILLO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży odzieży dziecięcej. Ubrania naszej marki dostępne są w sklepach na całym świecie. Fundamentem naszej organizacji są pracownicy. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu rekrutacji i zatrudniania kandydatów, którzy będą chcieli związać się z nami na dłużej i wnieść wkład w rozwój naszej Firmy. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Biura Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Pianowo k. Kościana

Jako Koordynator Biura Obsługi Klienta będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie działalności biura obsługi klienta, w tym zarządzanie zespołem, optymalizację procesów oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi naszych Klientów. Szukamy osoby z doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi, zdolnością do zarządzania zespołem oraz doświadczeniem w pracy w dynamicznym środowisku.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem w tym m.in planowanie i organizacja pracy, wyznaczanie celów, weryfikacja jakości pracy, motywowanie, rozwój i szkolenie oraz wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań

  • Dbanie o wysoki standard świadczonych usług (w kanałach infolinia/mail/chat) celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi naszych Klientów

  • Identyfikacja obszarów wymagających zmian i optymalizacji procesów w zakresie obsługi Klienta

  • Monitorowanie i analiza wskaźników wydajności zespołu oraz wdrażanie działań mających na celu poprawę jakości pracy i obsługi naszych Klientów

  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań związanych z obsługą klienta i sprzedażą produktów

  • Współpraca z innymi działami w celu usprawnienia procesów i zwiększenia satysfakcji klientów

  • Raportowanie działań

 Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w biurze obsługi Klienta lub Call Center - warunek konieczny

  • Znajomości standardów obsługi klienta,  technik sprzedaży oraz narzędzi optymalizujących pracę w BOK

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i zespołu

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, nastawienie pro-klienckie i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność inicjowanie i wdrażanie rozwiązań

  • Samodzielność i wysokie poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania

To oferujemy:

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dużej organizacji o zasięgu globalnym

  • Realny wpływ na procesy i standardy realizowane w dziale

  • Dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • Pakiet benefitów w tym Kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, paczkę new born, zniżkę na produkty firmowe oraz ciasto na imieniny naszego Prezesa

  • Możliwość porozmawiania i podzielenie się swoimi pomysłami na „Śniadaniu z Zarządem”

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i umiejętności

  • Partnerską komunikację, bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy

  • Ponadto bardzo dobry dojazd z Poznania i Leszna trasą S5 (bez korków)

    Do CV prosimy koniecznie o dołączenie klauzuli:

 Serdecznie zapraszamy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 909178286