2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Zielonka
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent do działu konstrukcyjno-projektowego

Lokalizacja

Zielonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Wadima, polski producent bielizny i odzieży poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Asystenta do działu konstrukcyjno-projektowego

Zakres obowiązków

- koordynowanie pracy zespołu pracowników w ramach procesu opracowywania nowych wzorów odzieży i bielizny

- nadzór nad terminowym przygotowaniem kolekcji do produkcji

- uczestnictwo w spotkaniach projektowych i produkcyjnych

- akceptacja dzianin i dodatków do nowej kolekcji

- tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją modeli

- nadzór nad przygotowaniem modeli do sesji zdjęciowej

 Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku koordynatora lub podobnym w branży odzieżowej

- mile widziana znajomość zasad konstrukcji odzieży oraz wykształcenie plastyczne lub projektowe

- samodzielność i dobra organizacja pracy

- komunikatywność, odpowiedzialność

- poczucie estetyki

 Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- ciekawą, pełną wyzwań pracę

- przyjazną atmosferę

- szkolenie wdrożeniowe

- możliwość mieszkania służbowego

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 912542400