2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Gąbin
Dodane 26 kwietnia 2024

Koordynator ds. bezpieczeństwa żywności. PRACA GĄBIN

Lokalizacja

Gąbin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakład Masarski DANKO w Gąbinie oferuje pracę.

Zakres obowiązków:

  • planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy działów produkcyjnych

  • raportowanie produkcji

  • monitorowanie działów związanych z kontrolą jakości w procesie produkcyjnym

  • prowadzenie dokumentacji HACCP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe połączone z doświadczeniem w przemyśle mięsnym

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja

  • znajomość procesów technologicznych w branży mięsnej

  • znajomość zasad HACCP, GHP, GMP

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętnośći i doświadczenia

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • szansa rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach tematycznych

Lokalizacja

Gąbin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gąbin
ID: 898252315