2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Zabrze
Dodane 30 kwietnia 2024

Koordynator ds. Call Center / Team leader

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z ciągłym rozwojem projektu realizowanego dla Partnera biznesowego, poszukujemy do zespołu Koordynatora ds. Call Center.

Zakres Obowiązków:

·    Zarządzanie pracą grupy telemarketingowej,

·    Bieżące raportowanie wyników pracy,

·    Odpowiedzialność za motywację, organizację i rozwój zespołu,

·    Kontrola i nadzorowanie procedur jakościowych obowiązujących na projekcie,

·    Prawidłowe zarządzanie czasem i jakością pracy,

·    Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów sprzedażowych w zespole,

·    Udzielanie wsparcia merytorycznego

Wymagania:

· Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu własnego zespołu sprzedażowego,

· Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz zdolności analityczne,

· Nastawienie na realizację wyników,

· Rzetelność, zaangażowanie i zorientowanie na cel,

· Zaangażowanie, inicjatywa i kreatywność w codziennej pracy,

·    Zdolności przywódcze

·    Znajomość Pakietu MS Office

Oferujemy:

·    Stałe wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy

·    Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji,

·    Możliwość rozwoju zawodowego,

·    Przyjazną atmosferę i dynamiczne środowisko pracy,

·    Niezbędne narzędzia pracy.

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w naszej firmie? Koniecznie odwiedź nasze konto na FB - Sunexpert, a zobaczysz jak naprawdę u nas jest :)

Czekamy na twoje CV !

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Sunexpert Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy placu Teatralnym 10/206, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Sunexpert Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Sunexpert Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy placu Teatralnym 10/206"

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 912727196