2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Podlaskie
  6. Kontrola jakości - Białystok
  7. Kontrola jakości - Nowe Miasto
Dodane 31 maja 2024

Koordynator ds Jakości

Wynagrodzenie

6 500 - 6 501 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Partner in Pet Food Poland S.A. wiodący producent karmy dla zwierząt domowych poszukuje osoby na stanowisko Koordynator Jakości:

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie nadzoru nad poprawnym przebiegiem procesów technologicznych

  • Nadzorowanie dostaw surowców i dokumentów pod kątem jakościowym

  • Dokonywanie ocen organoleptycznych wyrobów

  • Analizowanie niezgodności, inicjowanie działań naprawczych

  • Uczestniczenie w opracowywaniu instrukcji technologicznych, szkolenie pracowników z tego zakresu

  • Zapewnienie obsługi weterynaryjnej wysyłek eksportowych

  • Przygotowywanie dokumentów eksportowych potrzebnych pod konkretną wysyłkę

  • Analizowanie i wprowadzanie do stosowania aktualnych przepisów prawnych dotyczących produkcji, transportu i handlu żywnością

  • Uczestnictwo w tworzeniu zakładowej dokumentacji zgodnej z tymi przepisami

  • Współpracuje z instytucjami zewnętrznymi m.in.: Inspekcją Weterynaryjną, Inspekcją Sanitarną, WIJHARS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku technologii spożywczej

  • Doświadczenie od 0,5 roku do 2 lat na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu systemów jakości w przemyśle spożywczym

  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (praca w międzynarodowym środowisku)

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność i orientacja na cele

  • Innowacyjność

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w godzinach 8.00-16.00

  • Dobrą, koleżeńską atmosferę pracy

  • Wsparcie organizacji w wykonywaniu obowiązków zawodowych

  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz doskonalących

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity z ZFŚS

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem serwisu OLX lub dostarczenie aplikacji bezpośrednio do siedziby firmy, ul. Octowa 1, Białystok.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 918914564