2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mikołów
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 25 kwietnia 2024

Koordynator ds. Kalkulacji i Ofertowania

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy młodej, dynamicznej osoby w wieku do 30 lat., która potrafi bardzo dobrze dokonywać kalkulacji matematycznych, zdobywać informacje, organizować pracę swoją i innych osób oraz swobodnie czuje się w kontaktach z klientami, a także jest otwarta na intensywny rozwój. Oferujemy 6 miesięczny staż z wynagrodzeniem podstawowym 3221,98 zł netto oraz możliwość długoterminowego zatrudnienia po zakończeniu stażu.

Zakres obowiązków:·

-Przygotowywanie ofert technicznych i dobór sprzętu.

-Sprawne przygotowywanie wycen ofert.

 -Koordynowanie pracy biura, klientów, kontrahentów.

-Kontakty z klientami.

-Odpowiedzialne organizowanie i koordynowanie działań.

Praca na rzecz firmy, która w obszarze instalacji PV i rozwiązań OZE funkcjonuje technologicznie na bardzo wysokim, ponadprzeciętnym rynkowo poziomie, wspieranym przez wysoki rozwój szkoleniowy.

Rozwojowe stanowisko w firmie.

Informacje o firmie: lab-power.pl

Wymogi:

·    Wykształcenie wyższe lub ew. średnie,

·    Duża swoboda i sprawność w kalkulacjach rachunkowych,

·    Sprawne posługiwanie się programem Excel oraz Word oraz łatwość poznawania nowego oprogramowania,

·    Umiejętności efektywnego wyszukiwania informacji – w Internecie i rozmowach z kontrahentami, a także korzystania z różnych rozwiązań internetowych.

·    Bardzo dobra organizacja czasu i pracy swojej i innych osób,

·    Skrupulatność i szybkość w działaniu,

·    Łatwe budowanie relacji i czerpanie satysfakcji z żywego kontakt z ludźmi,

·    Konsekwencja w działaniu,

·    Otwarty umysł, twórczość w poszukiwaniu rozwiązań i proaktywność,

·    Mile widziane umiejętności pracy w innych programach, w tym graficznych (opcjonalnie).

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 914468182