2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Międzyzdroje
Dodane 15 kwietnia 2024

Koordynator ds. obsługi cudzoziemców

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem agencji pracy tymczasowej Topping Work Europe Sp. z o.o. (KRAZ nr 20597) w branże HoReCa, poszukujemy do naszego zespołu osób z doświadczeniem w koordynowaniu pracowników z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii oraz Azji.

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola przyjazdu kandydatów do pracy, logistyka & opieka nad pracownikami,

  • Dokonywanie formalności związanych z zatrudnieniem pracownika,

  • Poszukiwanie kandydatów na wolne wakaty,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku HR zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji.

  • Wsparcie Działu Rekrutacji,

  • Praca z aktualną bazą pracowników,

  • Wykonanie założonych planów.

Nasze wymagania

  • Komunikatywny język polski i angielski,

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie,

  • Prawo jazdy kategorii B wraz z doświadczeniem,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność,

  • Kreatywność, nastawienie na nieszablonowe działania,

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Doświadczenie w zakresie rekrutacji/zatrudnienia cudzoziemców.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę 4242 zl. brutto+ premia,

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Stabilną i ciekawą pracę,

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

Якщо ти маєш талант переконувати і не боїшся людей, то ця робота саме для ТЕБЕ!

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 911272669