2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Koszalin
Dodane 24 kwietnia 2024

Koordynator ds. obsługi galerii handlowej

Lokalizacja

Koszalin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

Agencja marketingowa w związku z pozyskaniem nowych kontraktów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: zdalnie, Koszalin

Zakres obowiązków

  • koordynacja i realizacja różnorodnych eventów, w tym imprez firmowych, pikników, bankietów i innych.

  • Nawiązywanie współpracy z dostawcami

  • Efektywna współpraca z zespołem, sumienne wykonywanie powierzonych zadań, nadzór nad realizacją projektów.

  • Dokumentacja zdjęciowa po evencie

Wymagania

  • Doświadczenie w organizacji wydarzeń lub pokrewnej dziedzinie

  • Kreatywność i umiejętność myślenia poza schematami

  • Prawo jazdy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 914139614