2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Ustka
Barbara Szczepańska
Dodane 03 maja 2024

Koordynator ds. obsługi pracowników

Lokalizacja

Ustka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa SOLANO specjalizuje się w usługach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, m.in.: outsourcingu pracowniczego, przeprowadzania rekrutacji, a także doradztwa personalnego. Zapewniamy również kompleksową opiekę cudzoziemcom w ramach legalizacji pobytu i pracy na terenie Polski, gwarantując im pełne wsparcie. Nasza oferta jest odpowiedzią na zmieniającą się sytuację na rynku pracy w Polsce. Tworzymy miejsca pracy dla obcokrajowców, jednocześnie pomagając im w zaadoptowaniu się do polskich warunków. Tym samym pomagamy firmom działającym w Polsce znaleźć właściwych i rzetelnych pracowników.

Do naszego zespołu poszukujemy

Koordynatora ds. Obsługi Pracowników

Zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna pracowników międzynarodowych

  • Administrowanie dokumentacją personalną

  • Nadzorowanie pracy pracowników międzynarodowych

  • Wsparcie pracowników w adaptacji u klienta

  • Dbanie o KPI oddziału (rotacja, frekwencja)

  • Wsparcie pracowników międzynarodowych w zakresie w logistyki, noclegów, dojazdów i organizacji pracy

  • Pomoc w adaptacji pracowników w Polsce

  • Współpraca z Urzędem Pracy oraz Wydziałem Spraw Cudzoziemców Urzędów Wojewódzkich w ramach procesowania pozwoleń o pracę, kart pobytu itp.

  • Prowadzenie ewidencji stanów zatrudnienia oraz ruchów kadrowych, współudział w tworzeniu planu zatrudnienia

  • Współpraca z działem rekrutacji w zakresie bieżącego zapotrzebowania na pracowników międzynarodowych

  • Kontrolowanie stanu nieruchomości

  • Zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek w budynkach

  • Tłumaczenie szkoleń i zadań zleconych przez dozór produkcyjny

  • Dbanie o optymalne wykorzystanie dostępnych miejsc noclegowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji pracy tymczasowej

  • Dobra znajomość języka rosyjskiego B2/C1

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość języka polskiego B2/C1

  • Dobra obsługa programów z pakietu MS Office

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność

  • Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, systematyczność i terminowość w wykonywaniu zadań

  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • System premiowy oparty o wypracowane wyniki

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób

  • Środowisko pracy gwarantujące bezpieczeństwo, oferujące możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów

Lokalizacja

Ustka,

Pomorskie

Pomorskie, Ustka
ID: 914596968