2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Bolesławiec
Rekrutacja
Dodane 24 kwietnia 2024

Koordynator ds. ochrony fizycznej - Osła - 6 tys. zł netto

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ochrona Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje:

Koordynatora Ochrony do obiektu przemysłowego w miejscowości Osła k. Bolesławca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·    kontrolowanie stanu zabezpieczenia obsługiwanego obiektu: - odpowiedzialność za skuteczność i jakość wykonywanej pracy przez pracowników ochrony

·    sporządzanie miesięcznych raportów dot. rozliczenia pracy podległych pracowników

·    dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:

·    preferowane: wykształcenie wyższe

·    doświadczenie w branży ochrony

·    min. półroczna praktyka w kierowaniu i motywowaniu podległych pracowników

·    nie wymagamy wpisu kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

·    umiejętność planowania, przewidywania i oceny podejmowanych działań

·    wysoka kultura osobista, inicjatywa i dynamizm w działaniu, dyspozycyjność

·    odpowiedzialność za poprawne relacje z klientami

·    sprawna obsługa komputera i aplikacji typu pakiet MS Office

OFERUJEMY:

·    możliwość sfinansowania kursu na KPOF (Kwalifikacja Pracownika Ochrony)

·    stabilne warunki zatrudnienia w dużej firmie w oparciu o umowę o pracę

·    wysokie wynagrodzenie - 6 000 zł netto ,,na rękę''

·    system: 8:00-18:00

·    narzędzia pracy: telefon, laptop

·    system szkoleń

·    możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie

·    pakiet opieki medycznej

·    pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018, Gazele Biznesu 2017, Konsumencki Lider Jakości 2022 oraz Laur Klienta 2023

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikuj.

Telefony kontaktowy: 6 0 3 1 5 0 5 4 6 lub 6 0 3 1 5 0 5 7 7

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o.,Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 901344081