2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zabrze
Dodane 18 kwietnia 2024

Koordynator ds. organizacyjnych i administracyjnych

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Firma z wieloletnim doświadczeniem w obszarze usług medycznych, posiadająca pięć pracowni rentgenowskich na terenie województwa Śląskiego poszukuje kandydata na stanowisko koordynatora ds. administracyjno-organizacyjnych. Praca stacjonarna w siedzibie firmy oraz wyjazdy do pracowni.

Opis stanowiska:

- utrzymywanie stałego kontaktu z lekarzami i pacjentami (bezpośredniego i zdalnego)

-Zarządzanie zespołami w pracowniach rentgenowskich (5 na śląsku)

- realizacja i nadzorowanie terminowo bieżących oraz długoplanowych zadań

- koordynacja pracy poszczególnych oddziałów firmy

- marketing: obsługa konta na Facebook, Google, kontakt z klientami

- samodzielne rozwiązywanie spraw administracyjnych w oddziałach

- zapewnianie efektywnego przepływu informacji

- reagowanie na bieżące potrzeby firmy

- planowanie i realizacja zaopatrzenia

- udział w procesach:

- wdrażania nowych rozwiązań teleinformatycznych

- rekrutacyjnych

- wdrażania nowych procedur/regulacji

- szkoleniowych

Oferujemy:

- pracę w renomowanej i stabilnej firmie

- miłą i przyjazną atmosferę w zespole

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i konferencje branżowe

  oraz współpracę z wysokiej klasy ekspertami

- współpracę w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- biegłość w obsłudze komputera

- wyższe wykształcenie

- wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne

- komunikatywność

- samodzielność, dokładność

- postawa proaktywna

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 855674969