2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Grunwald
Dodane 25 kwietnia 2024

Koordynator ds. pracowników / rekruter z językiem ukraińskim

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z intensywnym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy koordynatora do spraw pracowników z językiem Ukraińskim

Obowiązki:

  • Komunikacja i rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Pracowników

  • Przygotowywanie potrzebnych zestawień oraz raportów

  • Podpisywanie umów z Pracownikami oraz dbałość o obieg dokumentacji Pracowniczej

  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu dla Pracowników

  • Wsparcie działu rekrutacji w pozyskiwaniu Kandydatów do pracy

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • Doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za realizację zleconych zadań

  • Dyspozycyjność do odbywania delegacji służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez portal OLX. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

 Prosimy również o dołączenie w CV klauzuli :

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GF SERVICE Sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

nr ref.: 30428

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 914463285