2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Podkarpackie
  6. Pozostałe w HR - Rzeszów
Dodane 01 maja 2024

KOORDYNATOR ds. projektów zagranicznych (zarządzanie personelem)

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Yabimo stawiamy na ludzi, bo to oni są dla nas największą wartością. Wierzymy, że praca za granicą może dawać poczucie bezpieczeństwa, dlatego wspólnie z naszym zespołem obsługujemy długoterminowe projekty dostarczania personelu do sektora naftowo-gazowego na morzu i na lądzie dla klientów na wielu rynkach – Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu - aplikuj i twórz wyjątkowe projekty razem z nami.

Działamy zespołowo i zawsze możemy na siebie liczyć, ale zależy nam na tym żebyś potrafił pracować również samodzielnie. Ponad doświadczenie cenimy sobie Twoją komunikatywność i chęć do zdobywania wiedzy.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w naszym zespole w Rzeszowie na stanowisku:

KOORDYNATOR DS. PROJEKTÓW ZAGRANICZNYCH

Miejsce pracy: Rzeszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontakt z klientem zagranicznym w celu określenia zapotrzebowania na personel techniczny;

  • kontrola kosztów prowadzonych projektów - pilnowanie budżetu (bilety lotnicze, narzędzia itp.);

  • utrzymanie odpowiedniej jakości pracy pracowników;

  • analiza kompetencji kandydatów zgodnie z wymogami klientów;

  • obsługa logistyczna personelu;

  • nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami i klientami;

  • monitorowanie rynku i konkurencji;

  • zarządzanie elektronicznym obiegiem dokumentów i archiwum dokumentów.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;

  • inicjatywy i zaangażowania;

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;

  • dobrej znajomości pakietu MS Office;

  • samodzielności, odpowiedzialności oraz wykonywania zadań w określonym terminie;

  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • umowę o pracę;

  • pracę w zgranym, rzeszowskim zespole;

  • kompleksowe wdrożenie do pracy;

  • możliwość rozwoju przy międzynarodowych projektach;

  • dodatkowe korzyści, jak: karta MultiSport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie;

  • dodatkowy system premiowy;

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop służbowy, telefon;

  • nieograniczone zasoby pysznej kawy z ekspresu :)

Już pierwszego dnia pracy poczujesz się u Nas jak w domu, bo projekty realizujesz z osobami, które wyróżnia pozytywna energia, nieograniczone zasoby poczucia humoru, a przede wszystkim ogromny zasób wiedzy, którym będą się z Tobą dzielić.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 897275958