2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Małopolskie
  6. Media i PR - Tuchów
Dodane 16 kwietnia 2024

Koordynator ds. Social Mediów i PR/ Marketingu

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tuchów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

CENTRUM ZDROWIA TUCHÓW SP. Z O.O. poszukuje kandydata na stanowisko:

Koordynator ds. Social Mediów i PR /Marketingu

Nasze wymagania:

· Znajomość narzędzi i technik zarządzania Social Mediami

· Doświadczenie w PR i kontakcie z mediami

· Znajomość najnowszych trendów w marketingu

· Elastyczność i otwartość na zmiany

·  Umiejętność analizowania danych

·  Znajomość podstawowych programów graficznych jak Corel / Photoshop

·  Pasja do marketingu i zaangażowanie

·  Duża samodzielność i kreatywność w działaniu

 Zakres zadań:

· Realizacja wyznaczonej polityki budowania marki, relacji z otoczeniem oraz rzetelnej informacji,

· Nadzór i aktualizacja treści na stronach www, facebook, Instagram,

· Tworzenie aktualności,  newsów, postów, artykułów, przygotowywanie tekstów, formatów typu newsletter, współpraca z influencerami, blogerami, instytucjami pożytku publicznego,

· Nadzór nad kanałami social media w tym tworzenie i wzmacnianie aktywnych społeczności,

· Projektowanie materiałów graficznych,

· Współpraca przy organizacji firmowych event’ów (targi, konferencje)

· Samodzielne przygotowanie komunikacji social media – posty, grafiki, dialog z odbiorcami,

· Organizacja i zamawianie prezentów reklamowych

· Tworzenie prezentacji i raportów z działań,

· Research – analiza materiałów źródłowych i przygotowanie raportów rynkowych, szczególnie dotyczących komunikacji firm z branży medycznej,

· Tworzenie systemu informacji marketingowej CRM dla kluczowych klientów,

· Rozwój usług komercyjnych,

· Budowanie relacji z klientami instytucjonalnymi.

Oferujemy:

· Realizację autorskich pomysłów,

· Elastyczny grafik pracy,

· Możliwość rozwoju zawodowego ,

· Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów,

·  Uczestnictwo w ciekawych i złożonych projektach,

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

Warunkiem udziału w rekrutacji jest zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych w Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o. oraz załączenie do CV stosownych zgód.

Zasady przetwarzania danych osobowych oraz druk zgody na przetwarzanie danych osobowych znajdą Państwo naszej stronie internetowej: www.czt.com.pl , zakładka KARIERA.

Lokalizacja

Tuchów,

Małopolskie

Małopolskie, Tuchów
ID: 694357449