2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Wieliczka
GROW Business Projects
Dodane 29 kwietnia 2024

Koordynator ds. Sprzedaży - Wieliczka

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SUFIGS Sp. z o.o. to jeden z największych w Polsce dystrybutorów materiałów i narzędzi budowlanych. Firma istnieje na rynku od 30 lat i jest współzałożycielem grupy PSB- Polskie Składy Budowlane.

Aktualnie, w związku z rozwojem struktury organizacyjnej, prowadzimy rekrutację na stanowisko Koordynator do spraw Sprzedaży, do oddziału firmy w Wieliczce.

Poszukujemy osób posiadających doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta, wykazujących się inicjatywą w działaniu, samodzielnych i łatwo nawiązujących relacje, które chcą podnosić swoje kwalifikacje w dynamicznie rozwijającej się strukturze.

Zakres obowiązków w ramach stanowiska:

  • Terminowa realizacja zleconych zadań i planów sprzedażowych

  • Ścisła współpraca z dedykowanym Przedstawicielem Handlowym

  • Kompleksowa obsługa klientów (w tym bieżąca komunikacja z nimi)

  • Wyliczanie Projektów, przyjmowanie i pilotowanie zamówień od klientów

  • Zlecenie oraz pilotaż Transportu - dostarczenie kompletnej dokumentacji do działu Logistyki

  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji (faktury, dokumenty WZ)

  • Zatwierdzanie przyjęć w systemie (jeśli w oddziale nie ma wyznaczonej do tego osoby)

  • Rozliczanie płatności i obsługa reklamacji

  • Nadzór nad terminowym obiegiem dokumentów

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klientów (mile widziana wiedza na temat branży budowlanej), praktycznej znajomości technik sprzedaży, zaangażowania i orientacji na realizację celów biznesowych, umiejętności nawiązywania relacji interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej.

Poszukujemy osoby skrupulatnej i systematycznej w działaniu, która potrafi pracować w zespole, i swobodnie się komunikuje.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po ustalonym okresie próbnym)

  • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny pakiet prowizyjny powiązany z realizowanymi zadaniami

  • Dofinansowanie do karty multisport, oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla pracownika i członków Jego rodziny)

  • Udział w szkoleniach narzędziowych i kompetencyjnych prowadzonych przez wyspecjalizowane firmy szkoleniowe

  • Konkretne, mierzalne i określone w czasie cele długo i krótkoterminowe

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 910341459