2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Karolina Z.
Dodane 03 maja 2024

Koordynator ds. Usług Porządkowych- Łódź i okolice

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla firmy, zatrudnimy koordynatora Usług Porządkowych- Łódź i okolice

 Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z Klientami,

  • Nadzorowanie obiektów i bieżące rozliczanie przydzielonych obiektów,

  • Stały nadzór nad prawidłową realizacją usług,

  • Wprowadzanie pracowników na obiekty,

  • Organizacja zastępstw,

  • Szkolenie podległego zespołu,

  • Nadzór nad bieżącym zaopatrzeniem obiektów w niezbędną chemię oraz sprzęt (tworzenie zamówień).

Oferujemy:

  • Stanowisko w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej organizacji.

  • Stabilną i długoterminową współpracę.

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz po okresie próbnym system prowizyjny miesięczny zależny wyłącznie od efektów Twojej pracy z możliwością skalowania wraz ze wzrostem firmy.

  • Udział w konferencjach branżowych, szkoleniach i warsztatach oraz spotkaniach integracyjnych.

  • Narzędzia pracy dostosowane do istotności stanowiska: samochód służbowy, laptop, telefon.

  • Świetny zespół, luźną atmosferę i możliwość współpracy z najlepszymi zewnętrznymi specjalistami.

  • Wsparcie doświadczonej kadry.

Wymagamy:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Dyspozycyjność,

  • Znajomość obsługi komputera i środowiska Windows

  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Prawo jazdy kat. B.

Zapraszamy do przesłania aplikacji.

spóładministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o.,Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod(małpa)juwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 914676820