2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Dolnośląskie
  6. Zakupy - Wrocław
  7. Zakupy - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Koordynator ds. zamówień i magazynu

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Freshpod to innowacyjny projekt związany z bezobsługowymi nano sklepami i aplikacją mobilną, które umożliwiają zakup zdrowego jedzenia w miejscach takich jak uczelnie, szkoły, biura, czy szpitale. Jesteśmy na etapie dynamicznego rozwoju i poszukujemy kreatywnych, zaangażowanych osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu i pomóc w tworzeniu produktu, który rewolucjonizuje dostęp do zdrowego jedzenia. Pracując z nami, będziesz miał okazję rozwijać swoje umiejętności w otoczeniu najnowszych technologii i autorskich rozwiązań, które przyczyniają się do poprawy zdrowia i efektywności codziennego życia naszych użytkowników.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie zatowarowania automatów sprzedażowych,

  • Zlecanie zamówień u dostawców oraz koordynacja współpracy,

  • Kontrola stanów magazynowych oraz informowanie o potrzebie promocji,

  • Przyjmowanie dostaw oraz pakowanie i wydawanie towarów,

  • Wprowadzanie nowych towarów do systemu,

  • Analiza sprzedaży i zarządzanie promocjami,

  • Przygotowanie dokumentów magazynowych, obsługa aplikacji magazynowej,

  • Monitorowanie opinii produktowych,

  • Wyszukiwanie nowości produktowych,

  • Współpraca z marketingiem i dostawcami,

  • Przeglądanie nagrań monitoringu w przypadku rozbieżności stanów magazynowych,

  • Obsługa zgłoszeń od Użytkowników,

  • Inicjowanie nowych rozwiązań i ich testowanie.

Oferujemy:

  • Komputer oraz telefon służbowy,

  • Stabilną i długotrwałą współpracę,

  • Zniżkę pracowniczą na zakupy jedzenia,

  • Dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę,

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu,

  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji i realny wpływ na rozwijający się system,

  • Umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV. Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 914425504