2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Suwałki
Dodane 14 maja 2024

Koordynator działu handlowego - pracownik biurowy

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Eko Kontenery aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

„Koordynator działu handlowego - pracownik biurowy”

Ekokontenery.com to prężnie rozwijającą się firma w branży metalowo-recyklingowej, działająca na ternie województwa: warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, mazowieckiego. Koncentrujemy się na innowacyjnych rozwiązaniach w obszarze ekologicznego zarządzania kontenerami - EKO KONTENERY. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Koordynatora działu handlowego - pracownika biurowego.

Jesteś dobrym organizatorem i lubisz zarządzać zespołem? Uwielbiasz pracę biurową i motywują Cię wyzwania? To znalazłeś doskonałe miejsce do rozwoju Twojej kariery.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem doradców ds. relacji z klientami.

  • Wspieranie efektywności pracy doradców w terenie.

  • Rozwijanie zespołu doradców - rekrutacja, zatrudnianie, wdrażanie procesów obiegu dokumentów, obsługi klienta, itp.

  • Wspieranie, monitorowanie i rozliczanie pracy doradców pracujących w terenie.

  • Organizowanie pracy zespołu oraz koordynacja projektów rozwojowych.

  • Prace biurowe i administracyjne, w tym raportowanie bezpośrednio do szefa.

  • Dbanie o efektywność i rentowność pracy handlowców.

  • Testowanie i wdrażanie nowej aplikacji wspierającej organizację pracy zespołu.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zagwarantowania poprawności procesów obsługi klienta.

  • Monitorowanie jakości pracy doradców.

  • Weryfikowanie narzędzi planowania oraz komunikowanie prognoz dla innych działów.

Wymagania

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem doradców, pracowników BOK lub w pracy biurowej.

  • Zrozumienie specyfiki pracy doradców klienta i przedstawicieli handlowych.

  • Podstawowa znajomość procesów rekrutacji i zatrudniania nowych pracowników.

  • Podstawowa znajomość procesów zarządzania zespołem.

  • Wysoki poziom motywacji do realizacji ambitnych celów.

  • Doskonałe umiejętności analityczne i zdolność do analizy dużej ilości danych.

  • Samodzielność, proaktywność oraz doskonała organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość, elastyczność, dokładność i precyzja.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne.

  • Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu.

  • Zaangażowanie, motywacja i gotowość do osiągania wysokich wyników.

  • Sumienność i dbałość o szczegóły i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Twoje zaangażowanie przekłada się na wynagrodzenie. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z motywującym systemem premiowym.

  • Narzędzia do pracy wszystkie niezbędne narzędzia, które umożliwią Ci efektywną pracę.

  • Pozytywne środowisko: dołącz do zespołu pełnego wsparcia i dobrego klimatu.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa, coachingi.

  • Praca stacjonarna w biurze.

  • Zwrot kosztów dojazdu do biura.

Zainteresowany?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.ekokontenery.com, aby lepiej poznać naszą firmę i produkt. Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania, prześlij swoje CV przez portal OLX, dołączając klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Dołącz do nas i razem kształtujmy przyszłość innowacyjnych rozwiązań!

Proces rekrutacyjny prowadzi firma zewnętrzna CPS

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 918360706