2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Zamość
Dodane 10 maja 2024

Koordynator działu serwisu floty samochodowej

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Laude Smart Intermodal, lider na rynku logistycznym, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Koordynatora działu technicznego i serwisu floty samochodowej. Jeśli jesteś profesjonalistą z pasją do motoryzacji i organizacji pracy, zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:

  • Planowanie i organizowanie pracy mechaników, zapewniając optymalne wykorzystanie zasobów oraz terminową realizację zadań.

  • Nadzór nad wykonywaniem napraw i przeglądów pojazdów zarówno w serwisach własnych, jak i zewnętrznych, dbając o wysoką jakość świadczonych usług.

  • Kontrola jakości wykonanej pracy w pojazdach, zapewniając zgodność z wytycznymi producenta oraz standardami bezpieczeństwa.

  • Nadzór nad diagnozowaniem usterek i ich naprawą, dbając o szybką i skuteczną interwencję w przypadku awarii.

  • Współpraca z działami wewnątrz firmy, warsztatami zewnętrznymi, ASO oraz innymi instytucjami związanymi z obsługą floty, w celu efektywnej koordynacji działań i zapewnienia kompleksowej obsługi technicznej.

  • Zgłaszanie szkód komunikacyjnych oraz aktywne uczestnictwo w procesie likwidacji szkód.

  • Planowanie i nadzorowanie przeglądów serwisowych pojazdów, zapewniając ich regularność i zgodność z obowiązującymi przepisami.

  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych oraz prowadzenie dokumentacji technicznej pojazdów.

  • Weryfikacja stanu technicznego pojazdów i gotowość przeprowadzania drobnych napraw.

  • Raportowanie pracy działu serwisowego, dostarczając rzetelnych danych dotyczących wydajności i efektywności.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku koordynacyjnym w branży motoryzacyjnej lub obsłudze floty samochodowej.

  • Znajomość techniczna pojazdów oraz umiejętność diagnozowania usterek.

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej oraz zespołu.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole.

  • Znajomość obsługi systemów informatycznych.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku pracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 917324743