2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 18 kwietnia 2024

Koordynator Działu Sprzedaży

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DEXPRO  to prężnie  rozwijający się producent akcesoriów drzwiowych i meblowych.

W związku z dynamicznym rozwojem na szczeblu międzynarodowym poszukujemy do naszego zespołu w Lublinie  osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

·         Opracowanie zamówień od Klientów, fakturowanie i dokonywanie zamówień do dostawców

·         Monitorowanie poziomu zapasu i harmonogramowanie surowców, materiałów i towarów zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym.

·         Aktualizacja danych systemowych

·         Wsparcie procesów magazynowo – logistycznych

·         Ścisła współpraca z zarządem firmy

·         Współpraca z klientami hurtowymi

·         Przygotowywanie ofert i analiz

Nasze oczekiwania:

·         Doświadczenie w dziale sprzedaży i/lub logistyki

·         Skrupulatność, samodyscyplina i zaangażowanie,

·         Kreatywność i samodzielność w zarządzaniu zespołem

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Sprawne działanie w środowisku MS Office, w szczególności programu Excel

·         Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

·         Praca na pełen etat od pn. do pt.

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ze stałym wynagrodzeniem

·         System premiowy uzależniony od wyników pracy

·         Przewidywalny i elastyczny grafik pracy

·         Praca w małym zespole, w środowisku klientów międzynarodowych

·         niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912675329