2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Warmińsko-mazurskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Działdowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Koordynator Działu sprzedaży

Lokalizacja

Działdowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy oraz zmianą systemu zarządzania sklepem do naszego zespołu poszukujemy:

Stanowisko: Koordynator Działu sprzedaży

 Miejsce pracy: Działdowo

Opis stanowiska:

·         koordynowanie pracy działu sprzedaży

·         aktywna sprzedaż oraz budowanie  pozytywnych relacji z klientami

·         odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta

·         odpowiedzialność za zatowarowanie na powierzonym obszarze

·         odpowiedzialność za wysoki standard ekspozycyjny i wizualny sklepu

Od kandydatów oczekujemy:

·         dokładności, uczciwości, odpowiedzialności

·         wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i sprzedażowych

·         komunikatywności, kreatywności, samodzielności

·         zaangażowania

·         mile widziane doświadczenie w handlu

Kandydatom oferujemy:

·         stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dynamicznym

rozwoju

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         dużą samodzielność działania i odpowiedzialność

·         wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

·         możliwość rozwoju i awansu

·         dobrą atmosferę pracy

·         pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych

Lokalizacja

Działdowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Działdowo
ID: 914673410