2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radziejowice-Parcel
Dodane 15 kwietnia 2024

Koordynator floty

Lokalizacja

Radziejowice-Parcel

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Catering dietetyczny Burak Dieta z siedzibą w Radziejowicach-Parcel poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator floty.

 Obowiązki:

  • Prowadzenie rozliczeń zużycia paliwa

  • Rekrutacja kierowców

  • Organizacja tras kierowców

  • Nadzór nad procesem załadunku diet

  • Prowadzenie rozliczeń czasu pracy kierowców

  • Ogólne zarządzanie flotą: stan techniczny aut, środki do tankowania, wyposażenie aut, zgłaszanie szkód, ubezpieczenie pojazdu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Wymagane doświadczenie min.1 rok  na podobnym stanowisku

  • Sprawne zarządzanie czasem pracy

  • Samodzielność

  • Komunikatywność

  • Skrupulatność i terminowość

  • Prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Praca zmianowa w godzinach  10:00-18:00 od poniedziałku do piątku ewentualnie niedziela.

 Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzurą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Lokalizacja

Radziejowice-Parcel,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radziejowice-Parcel
ID: 911915180