2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Pobierowo
Dodane 03 kwietnia 2024

Koordynator Housekeepingu - Pobierowo

Lokalizacja

Pobierowo

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Holiday Park & Resort poszukuje osób na stanowisko Koordynator Housekeepingu / Koordynator Serwisu Sprzątającego w Pobierowie.

Zadania:

  • Koordynowanie pracą podległego zespołu, planowanie i rozliczenie czasu pracy,

  • Kontrola jakości i terminowości świadczonych usług,

  • Monitorowanie dostępności zapasów środków czystości, składanie zamówień,

  • Szkolenie podległych personelu sprzątającego wg. określonych standardów,

  • Prowadzenie magazynów z pościelą i środkami czystości,

  • Odpowiedzialność za tereny zewnętrzne.

Wymagania:

  • Umiejętność planowania czasu pracy zespołu,

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i doskonała organizacja pracy własnej i zespołu,

  • Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Nastawienie na stałą współpracę w Grupie 30 spółek o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o elastyczne formy w zależności od preferencji,

  • Bezpłatne zakwaterowanie na terenie resortu lub w jego bezpośredniej okolicy,

  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie.

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad Bałtykiem oraz uzdrowiska w Kotlinie Jeleniogórskiej, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 10 000 Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą spółek z polskim kapitałem, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody: „Sukces Roku 2022”, „Luksusowa Marka Roku 2021”, „Luksusowy Produkt Roku 2021” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2021”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza lub z widokiem na góry, to wyjątkowe miejsca na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie rozbudowy ogromnego kompleksu turystyczno-rozrywkowego, aparthoteli w dwóch miejscowościach pod Kołobrzegiem oraz hotelu w kamienicy na Starym Rynku w Poznaniu.​

Lokalizacja

Pobierowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pobierowo
ID: 909125985