2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Psie Pole
Dodane 09 maja 2024

KOORDYNATOR INWESTYCJI - przyłączamy klientów do sieci Tauron .

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma energetyczna EL-MONT , podwykonawca Tauron-Dystrybucja , poszukuje pracownika do biura .

Zakres obowiązków :

-kontakt / korespondencja z Tauron-Dystrybucja S.A. oraz z klientem w celu realizacji bieżących zleceń,

- koordynacja harmonogramu prac - prowadzenie rejestru ,

- koordynacja, tworzenie pism i wniosków ,

- generowanie zamówień do Tauron Dystrybucja S.A. ,

- prowadzenie korespondencji mailowej w ramach realizacji umów o przyłączenie klienta ,

- koordynacja i kontakt z projektantami oraz weryfikacja poprawności terminów zakończenia prac projektowych .

- koordynacja, tworzenie pism i wniosków na potrzeby realizacji umów o przyłączenie,

- prowadzenie rejestru i organizacja pracy biurowej,

- obsługa programu RIW (Realizacja Inwestycji Wykonawcy) - wprowadzanie danych,

Pensja do omówienia .

Miejsce pracy - biuro : Wrocław ul. Kwidzyńska 71

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 885514965