2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Złotów
Dodane 17 kwietnia 2024

Koordynator/ka biura deweloperskiego.

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kosimmo Deweloper poszukuje osoby na stanowisko –

Koordynator biura deweloperskiego.

Zakres obowiązków :

• prowadzenie i organizacja prac biurowych

• przygotowanie i prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

• współpraca z kancelarią notarialną w zakresie: organizowanie i ustalanie terminów umów

deweloperskich, podpisywanie umów rezerwacyjnych, deweloperskich

• przygotowanie dokumentów kredytowych dla klienta

• aktywna i stała współpraca z działem sprzedaży oraz księgowości

• przygotowywanie raportów i analiz

• udział w akcjach promocyjnych, itp.

• kreowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych

• pozostałe zadania biurowe związane z branżą deweloperską

• wypełnianie i składanie wniosków oraz uzupełnianie ich treści

• kompletowanie dokumentacji inwestycyjnej i sprzedażowej

Nasze wymagania :

• znajomość specyfiki branży deweloperskiej mieszkaniowej

• znajomość podstawowych zagadnień prawnych związanych z rynkiem nieruchomości

• znajomość oprogramowania office oraz google dysk

• mile widziana wiedza techniczno-budowlana

• zdolność analitycznego myślenia

• dobra organizacja pracy własnej

• umiejętność odczytywania ksiąg wieczystych

• umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

• rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania

• konieczność podjęcia pracy od maja

• prawo jazdy kat. B

• pełna dyskrecja w sprawach firmowych / finansowych.

• wysoka kultura osobista.

Oferujemy :

• stabilne warunki zatrudnienia

• atrakcyjne wynagrodzenie

• niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)

• Praca pon-pt 8-16

cv proszę przesyłać za pośrednictwem formularza olx

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 912581466