2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Swarożyn
InPost
Dodane 30 kwietnia 2024

Koordynator/-ka Zespołu Operacji Magazyn Oddział InPost Swarożyn

Lokalizacja

Swarożyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje! Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo, stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy nowe rozwiązania, takie jak InPost Fresh, Fulfillment czy InPost Pay, ułatwiające życie milionom naszych klientów.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na proces operacji kurierskich i magazynowych a dodatkowo nie straszna Ci dynamiczna praca - czekamy na Ciebie.

#DołączDoNaszejPaczki i stań się jednym z naszych bohaterów!

Miejsce pracy: ul. Wyzwolenia 21D, Swarożyn

Twoje zadania:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu oraz kontrolowanie stanów magazynowych
  • zapewnienie właściwego oznakowania magazynu zgodnie z procesami
  • zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników
  • nadzorowanie procesu przyjmowania przesyłek od kurierów
  • raportowanie operacji magazynowych
  • nadzór nad weryfikacją przesyłek pod kątem opakowania, wagi, wymiarów
  • nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem frachtów
  • przeprowadzanie inwentaryzacji oraz skanowanie przesyłek
  • weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu oraz weryfikowanie statusów

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności - praca w systemie zmianowym
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobrych umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu
  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • doświadczenia w firmach kurierskich, spedycyjnych lub logistycznych
  • uprawnienia na wózki unoszące/UDT
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

To, co zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania
  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Swarożyn,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Swarożyn
ID: 913955152