2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 14:44

Koordynator/ka Zmiany Służby Pięter - Hotel H15 Boutique 5* Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dobry Hotel to polska firma działająca w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi.  Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy!

Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce: Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Zakopanem, Jastarni, Mikołajkach.

Obecnie prowadzimy rekrutację do:

Hotel H15 Boutique 5*

Na stanowisko:

Kierownik/Koordynator Zmiany Służby Pięter (Weekend)

Miejsce pracy:

Warszawa

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • Pracę na weekendy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w Grupie Dobry Hotel

  • Posiłki pracownicze

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Zniżki firmowe na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • Wewnętrzne programy bonusowe „pracownik kwartału”

  • Program poleceń „rekomenduj i zarabiaj”

  • Możliwość skorzystania ze zniżek na studia w WSB Merito

  • Premie jubileuszowe

Obowiązki:

  • bieżące koordynowanie i weryfikowanie pracy zespołu na podległej zmianie

  • czuwanie nad prawidłową obsługą Gości pod względem jakości i przyjętych standardów

  • reagowanie na życzenia/skargi Gości

  • szkolenie i wdrażanie nowych pracowników

  • sprzątanie pokoi hotelowych

  • weryfikacja wykonanej pracy przez Pokojowe

  • weryfikacja stanów magazynowych oraz zgłaszanie zapotrzebowania towaru do przełożonego tak, aby uniknąć braków

  • współpraca z innymi działami w celu efektywnego funkcjonowania hotelu

  • wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • j. angielski na poziomie min. B1

  • dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętność koordynowania pracy zespołu oraz rozliczania wykonanych zadań

  • dokładność i szczegółowość

Mile widziane

  • doświadczenie w branży hotelowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918725863