2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Małopolskie
  6. Zarządzanie hotelem - Jaroszowice
Dodane Dzisiaj o 13:41

Koordynator konferencji i bankietów

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaroszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Młyn Jacka Hotel & SPA (4 gwiazdki)

Zaprasza osoby chętne do pracy na stanowisku koordynatora konferencji i bankietów. Poszukujemy osób z doświadczeniem z sektora HoReCa oraz wszystkich, którzy pragną rozpocząć swoją karierę zawodową od pracy w wyjątkowym miejscu. Gwarantujemy wsparcie w zakresie rozwoju, niezbędne szkolenia, a także profesjonalne podejście menadżerskie.

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa gościa konferencyjnego na terenie hotelu.

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz działem gastronomii.

  • Współplanowanie oraz realizacja agend programowych dla grup.

  • Budowanie relacji z klientami biznesowymi.

  • Asysta w bieżących sprawach związanych z obsługą klienta biznesowego.

  • Dbanie o nienaganny wizerunek hotelu.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży HoReCa.

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Dbałość o czystość i higienę w miejscu pracy.

  • Miła aparycja świadcząca o zaangażowaniu we własne stanowisko pracy.

  • Mile widziana umiejętność posługiwania się językiem angielskim.

  • Pozytywna energia i zaangażowania.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenia.

  • Pracę w młodym i dynamiczym zespole.

  • Prestiżowe miejsce pracy - Młyn Jacka Hotel & SPA 4*

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Profesjonalne szkolenia zawodowe.

  • Odzież służbowa.

  • Możliwość rozwoju.

Lokalizacja

Jaroszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Jaroszowice
ID: 832350576