2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Leroy Merlin
Dodane 25 kwietnia 2024

Koordynator/koordynatorka ds. logistyki sklepu - LEROY MERLIN - Felin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.

Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą rów(ż)nych możliwości - niezależnie od tego kim jesteś, co robisz, ile masz lat czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności - czekamy na Ciebie.

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami.

Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Co zyskasz dołączając do Ekipy?

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;

  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;

  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);

  • możliwość udziału w programach rozwojowych;

  • przewidywalny grafik;

  • smartfon;

  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;

  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

OD PRACY KOORDYNATORA DS. LOGISTYKI SKLEPU LEROY MERLIN POLSKA ZALEŻY NIEZAWODNOŚĆ OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ KLIENTÓW.

Kogo szukamy?

  • lubisz pracę z klientami;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  • bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;

  • lubisz działać zespołowo;

  • skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony;

  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;

  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;

  • masz doświadczenie w pracy w magazynie.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;

  • zapewnienie terminowości dostaw do klienta i jej zgodności z zamówieniem;

  • sprawny przebieg procesu reklamacji;

  • przyjęcie towaru do sklepu - jego kontrolę ilościową i jakościową;

  • bezpieczne i zgodne z przepisami BHP dostarczenie towaru do działów handlowych;

  • koordynację bieżącego funkcjonowania działu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912743180