2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Bałuty
Dodane 30 kwietnia 2024

Koordynator/Lider zmiany do magazynu ze znajomością j.angielskiegoŁódź

Wynagrodzenie

5 400 - 7 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy kandydata na stanowisko Koordynator/Lider zmiany do magazynu w Łodzi przy ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus (Teofilów)

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem

• Umiejętność dobrej organizacji pracy zespołu oraz pracy własnej

• Samodzielność i odpowiedzialność

• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje z zespołem

• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00

• Znajomość obsługi komputera - Ms Office (Word, Excel) oraz poczty elektronicznej

Obowiązki:

• Efektywne zarządzanie zespołem magazynowym (od 5 do 20 os)

• Kontrola nad dokumentacją

• Praca z komputerem

• Wsparcie dla pracowników

• Załatwianie bieżących tematów z klientem

• Pilnowanie wydajności nowych pracowników

Oferujemy:

• Umowę zlecenia z pełnym ubezpieczeniem - 32 zł brutto/h + premie (500-1500 zł brutto) + premia agencyjna (450-900 zł brutto)

• Prywatna opieka medyczna

• Wsparcie koordynatora agencji (wizyty kilka razy w tygodniu)

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce

• Kawa , herbata i woda darmowa na stołówce

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 915406053