2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
rekrutacja.humancraft
Dodane 27 maja 2024

Koordynator lokalny pracowników tymczasowych

Wynagrodzenie

5 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Human Craft — to renomowana firma z ponad 8-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w outsourcingu zatrudnienia, świadcząca kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko: Koordynator lokalny pracowników tymczasowych.

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie zatrudnienia pracowników tymczasowych w siedzibie Klienta;

  • Planowanie harmonogramu pracy pracowników zgodnie z wytycznymi;

  • Zapewnienie wsparcia pracownikom przed rozpoczęciem pracy (organizacja zakwaterowania, wydawanie odzieży roboczej);

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami;

  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących świadczenia usług (np. rozliczanie czasu pracy pracowników);

  • Monitorowanie warunków zakwaterowania pracowników, kontrola obecności w miejscu pracy, itp.

Nasze Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe mile widziane;

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B - wymóg konieczny;

  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu;

  • Samodzielność;

  • Znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego, polskiego oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie - wymóg konieczny.

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Narzędzia pracy: samochód, laptop i telefon komórkowy.

  • Umowę o pracę po okresie próbnym.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 917981737