2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Bricoman Polska Sp. z o.o.
Dodane 03 maja 2024

Koordynator Magazynu - Bricoman Lublin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Co dla Ciebie mamy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony już po 6 miesiącach

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Akcjonariat pracowniczy

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Szkolenia, programy rozwojowe

  • Dofinansowanie do nauki języków

  • Premia uzależniona od wyników

  • Smartfon

  • Rabat pracowniczy

Twoje zadania to:

  • Zapewnienie płynności dostaw oraz jakościowej i ilościowej kontroli towaru

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu towaru z Magazynu do Sklepu

  • Zapewnienie przestrzegania procedur wewnętrznych w zakresie wejścia i wyjścia towaru (przyjęcia dostawy, cesje, zwroty i reklamacje)

  • Zapewnienie prawidłowej eksploatacji wyposażenia Sklepu, usuwanie usterek oraz konserwacja i drobne naprawy budynku.

  • Koordynowanie bieżącego funkcjonowania działu oraz pracy zespołu

Nasze oczekiwania:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe zawodowe (licencjat) lub średnie

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w dziale przyjęcia towaru w sklepach

  • Potrafisz organizować swoją pracę oraz pracę zespołu

  • Znasz zagadnienia logistycznych (transport, zaopatrzenie)

  • Jesteś otwarty/a i nastawiony/a na pracę z ludźmi

  • Jesteś komunikatywny/a i współpraca z zespołem jest Twoją mocną stroną

Lublin, al. Kraśnicka 128

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914644843