2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Łódź
  7. Logistyka - Bałuty
Dodane 19 kwietnia 2024

Koordynator magazynu w Łodzi

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy koordynatora magazynu w oddziale, w Łodzi.

Twój zakres obowiązków

·        prowadzenie zmiany i raportowanie bieżącej sytuacji w dziale,

·        nadzór i organizacja pracy członków zespołu związana z efektywną, jakościową i terminową wysyłką oraz przyjmowaniem dostaw,

·        delegowanie zadań i bieżące udzielanie informacji zwrotnej do współpracowników,

·        praca ramię w ramię z zespołem w zakresie kluczowych obszarów i procesów,

·        wsparcie i motywowanie zespołu,

·        bieżąca współpraca z dostawcami i koordynacja odbiorów.

Nasze wymagania

·        doświadczenie w zarządzaniu/koordynowaniu grupą osób,

·        gotowość do pracy w systemie niedziela – czwartek, w godz. 15-23,

·        odpowiedzialność i dokładność,

·        umiejętność organizacji i planowania,

·        umiejętność pracy w zespole,

·        umiejętność oceny bieżącej sytuacji i skuteczność w pracy,

·        wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu,

·        prawo jazdy kat. B

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą i chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, prosimy o przysłanie CV.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 878633898