2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Podlaskie
  6. Zarządzanie projektami - Białystok
  7. Zarządzanie projektami - Piaski
Dodane 22 kwietnia 2024

Koordynator Nadzór Kontrola budowy sieci FTTH GPON KPO FERC

Lokalizacja

Białystok, Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma JMDI jest niezależnym dostawcą Telewizji, Internetu, Telefonii stacjonarnej i komórkowej na terenie Warszawy i jej okolic oraz Gdańska, Podlasia oraz Wrocławia. Świadczenie usług rozpoczęliśmy w 2002 roku. Usługi (telewizja, Internet, telefon) dostarczamy poprzez naszą własną infrastrukturę, zaawansowaną sieć światłowodową, rozwijaną na terenach Warszawy, w okolicznych miejscowościach, Gdańsku, Podlasiu oraz Wrocławiu. Z naszych usług korzysta już ponad 50 tys. odbiorców indywidualnych oraz firm.

W związku z realizacją inwestycji finansowanej ze środków KPO oraz FERC „Zapewnienie dostępu do bardzo szybkiego Internetu na obszarach białych plam” poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator ds. budowy sieci (oddział Podlasie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad procesem realizacji projektów - kontrola realizacji i jakości wykonywanych prac

  • Raportowanie statusu prowadzonych projektów

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi

  • Weryfikacja dokumentacji technicznej

  • Uczestnictwo w odbiorach częściowych oraz końcowych

  • Weryfikacja zapotrzebowania na materiały

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie o profilu budowlanym(preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę

  • Karta Multisport

  • Wsparcie i partnerskie rozwiązywanie problemów

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Atrakcyjne warunki finansowe - adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania

  • Samochód służbowy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Piaski
ID: 913731284