2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Bogucice
HammerJobs
Dodane 29 kwietnia 2024

Koordynator - Niemcy

Wynagrodzenie

12 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy do jednego z Naszych oddziałów Kandydatów na stanowisko:

Koordynator

Miejsce Pracy: Niemcy

Oferujemy:

· Wynagrodzenie na poziomie 2800 - 4000 euro brutto miesięcznie.

· Wysokie premie uznaniowe

· Szkolenia wprowadzające i doskonalące.

· Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

· Umowę na okres próbny następnie umowę terminową. Docelowo umowę bezterminową.

· Praca na pełny etat od ZARAZ.

Zadania na stanowisku:

· Zarządzanie zespołem pracowników.

· Tworzenie raportów.

· Rekrutacja.

· Nadzór nad pracownikami.

Od Kandydatów oczekujemy:

· Posiadania prawo jazdy Kat. B.

· Komunikatywność na wysokim poziomie.

· Dokładność.

· Bardzo dobra znajomość j. Niemieckiego

· Mile widziane doświadczenie w na podobnym stanowisku.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HammerJobs Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne."

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 820875811