2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Małopolskie
  6. Rekrutacja - Kraków
  7. Rekrutacja - Stare Miasto
Dodane 18 kwietnia 2024

Koordynator obywateli z Ukrainy z językiem ukraińskim/ros

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grant Service Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie świadczy kompleksowe usługi outsourcingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej dla Klientów w całej Polsce. Do swojego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko koordynatora obywateli z Ukrainy z językiem ukraińskim.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy.

  • Forma zatrudnienia do indywidualnego ustalenia za porozumieniem stron.

  • Praca w normalnych godzinach, w systemie dziennym.

  • Ciekawe szkolenia, benefity tj. karta multispoort, luxmed oraz stałe wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, własne stanowisko pracy.

  • Doświadczony zespół wspomagający Twoją pracę.

NASZE WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Chęci do współpracy, odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

  • Mile widziany: język angielski na poziomie umożliwiającym dogadywanie się z drugą osobą.

  • Wyjazdy służbowe do innych miast w Polsce.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odbiór ludzi z dworca i lotniska, przewiezienie ich do biura.

  • Pomoc w złożeniu wniosku na PESEL, otwieranie konta bankowego.

  • Pomoc w wyrobieniu badań sanitarno-epidemiologicznych.

  • Koordynowanie zatrudnionych osób do miejsca ich docelowej pracy.

  • Stały kontakt z personelem + wyjaśnienie różnego typu pytań.

    Zapraszamy do udziału w rekrutacji oraz przesyłania CV za pośrednictwem OLX. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912636448