2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Jasin
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. produkcji

Lokalizacja

Jasin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Deceuninck, jedna z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych z PVC oraz materiałów kompozytowych. Nasz rozwój jako firmy opiera się na utalentowanych, zaangażowanych i zmotywowanych pracownikach, którzy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego, dla nich i dzięki nim, stale się rozwijamy i doskonalimy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy Jasin k. Swarzędza

1 zmiana, poniedziałek-piątek

Opis stanowiska:

• Ustalanie harmonogramu prac w dziale w oparciu o aktualne zapotrzebowanie;

• Organizowanie pracy zespołowi oraz rozliczanie ich z pracy, zgodnie z przyjętymi

zasadami;

• Kontrola bieżącego zużycia materiałów niezbędnych do procesu pakowania;

• Przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby działu;

• Proponowanie i wdrażanie projektów optymalizacyjnych;

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy w obszarze produkcji lub logistyki

• Dobra znajomość programu Microsoft Excel (codzienna praca)

• Dobra znajomość j. angielskiego (głównie korespondencja mailowa)

• Nastawienie na rozwiązywanie problemów i proponowanie rozwiązań

• Angażująca postawa, sprzyjająca budowaniu zmotywowanego zespołu

Oferujemy:

• Rynkowe wynagrodzenie zasadnicze + kwartalny system premiowania;

• Coroczne podwyżki;

• Bezpłatna opieka medyczna (Medicover);

• Dofinansowanie do posiłków;

• Dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą);

• Współfinansowanie karnetów sportowych

• Inne, wynikające z Regulaminów wewnętrznych;

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV.

Niniejszym informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jasin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jasin
ID: 901005133