2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Mazowieckie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Warszawa
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Ursynów
Dodane Dzisiaj o 01:06

Koordynator placówki edukacyjnej Matplaneta

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Matplaneta to miejsce ciekawych spotkań dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym z matematyką. Poszukujemy osoby, która obejmie obowiązki organizacyjne w zespole metodyków.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie projektów wewnętrznych (szkolenia, działania promocyjne, rekrutacja i inne),

  • wsparcie organizacyjne zespołu metodyków,

  • spisywanie procedur,

  • dbanie o dobrą komunikację w zespole nauczycieli

  • współpraca przy działaniach marketingowych.

Nasz idealny kandydat:

  • ma bardzo dobrą organizację pracy,

  • potrafi działać projektowo,

  • jest odpowiedzialny i terminowy,

  • ma dobre umiejętności komunikacyjne,

  • jest kreatywny i zaangażowany w to co robi,

  • zna narzędzia wspierające organizację pracy zespołu (mile widziane),

  • ma doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • potrafi dbać o dobre relacje w zespole.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę w wymiarze min. 0,5 etatu (możliwe też inne formy umowy),

  • wynagrodzenie 2150-2500 zł brutto za pół etatu

  • pracę w młodym, zgranym zespole,

  • ciekawą, nierutynową pracę,

  • zdobycia doświadczenia i przygotowanie do pracy w roli menagera,

  • życzliwe wsparcie zespołu,

  • pracę w wygodnej lokalizacji (stacja metra Stokłosy), możliwość pracy hybrydowej.

Chcesz aplikować?

Prześlij do nas aktualny życiorys (CV) oraz odpowiedź na pytanie: Z jakiego powodu aplikujesz do pracy w Matplanecie?

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 912097267