2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Gniewino
Karol
Dodane 14 maja 2024

Koordynator Pracowników Produkcji - Gniewino, Kołanino

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniewino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

HR Motives Group jest firmą oferującą usługi outsourcingu. Współpracujemy z największymi polskimi przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Naszym klientom oferujemy rekrutację i zatrudnienie pracowników o odpowiednich kwalifikacjach gotowych do pracy długookresowej, a zatrudnionym pracownikom zapewniamy bezpieczną i zgodną z prawem pracę.

Obowiązki:

  • Wprowadzanie pracowników do nowego miejsca pracy (adaptacja).

  • Organizowanie szkoleń wstępnych dla pracowników.

  • Udzielanie wsparcia pracownikom w kwestiach związanych z ich zatrudnieniem. wynagrodzeniem i warunkami pracy.

  • Stały kontakt z pracownikami (pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów).

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur stanowiskowych.

  • Nadzorowanie obecności pracowników, kontrola godzin pracy.

  • Stały kontakt z biurem (raportowanie i ocena pracy, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny).

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

  • Komunikatywność, empatia, asertywność.

  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów.

  • Dobra organizacja pracy, efektywne zarządzanie czasem, terminowość.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 5000 zł netto przez pierwsze 3 miesiące, następnie 5500 zł netto.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Karta paliwowa.

  • Telefon służbowy.

  • Codzienne wsparcie zespołu.

  • Spotkania integracyjne.

  • Elastyczny czas pracy.

Lokalizacja

Gniewino,

Pomorskie

Pomorskie, Gniewino
ID: 915465122