2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Małopolskie
  6. Rekrutacja - Kraków
  7. Rekrutacja - Prądnik Czerwony
Dodane 16 kwietnia 2024

Koordynator pracowników tymczasowych

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z pracownikami oraz klientami;

  • Współpraca z działami kadr i rekrutacji;

  • Przygotowanie dokumentacji pracowniczej;

  • Uczestnictwo w szkoleniach wstępnych i okresowych;

  • Przygotowywanie rozliczeń i danych do listy płac;

  • Koordynowanie procesu legalizacji zatrudnienia obcokrajowców;

  • Weryfikacja obecności pracowników tymczasowych;

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku koordynatora pracowników tymczasowych (warunek konieczny);

  • Znajomość języka Ukraińskiego i Polskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny);

  • Czynne prawo jazdy Kat. B;

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w jednym z naszych biur:

  • Kraków ul. Nad Strugą 7

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Telefon, laptop oraz samochód służbowy do dyspozycji;

  • Kartę Medicover Sport;

  • Pracę pełną wyzwań i rozwoju zawodowego;

  • Zgrany zespół;

HRQ Engineering sp. z o.o.

Jesteśmy agencją pracy która działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR. W swej działalności kierujemy się wartościami w dążeniu do kreowania stabilnego środowiska biznesowego. Uważamy, iż to właśnie dzięki funkcjonowaniu według wartości nasza firma buduje trwałe relacje oparte na zaufaniu. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasja realizują powierzone zadania.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 912165022