2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 18 kwietnia 2024

Koordynator pracowników tymczasowych z językiem ukraińskim

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków:

• Kontakt z pracownikami oraz klientami;

• Współpraca z działami kadr i rekrutacji;

• Pomoc w poszukiwaniu pracowników na koordynowane przez Ciebie projekty.

• Przygotowanie dokumentacji pracowniczej;

• Uczestnictwo w szkoleniach wstępnych i okresowych;

• Przygotowanie rozliczeń i danych do listy plac;

• Koordynowanie procesu legalizacji zatrudnienia obcokrajowcow;

• Weryfikacja obecności pracownikow tymczasowych;

Nasze wymagania

• Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku koordynatora pracownikow tymczasowych (warunek konieczny);

• Znajomość języka Ukraińskiego i Polskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny); Dobra znajomość języka Angielskiego - mile widziana.

• Znajomość obsługi pakietu MS Office

• Czynne prawo jazdy Kat. B;

• Gotowość do pracy stacjonarnej przy biurze w Warszawie, dzielnica Mokotów.

Oferujemy

• Po okresie próbnym (3 mies.) oferujemy zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

• Atrakcyjny system premiowy;

• Telefon, laptop oraz samochód służbowy do dyspozycji;

• Kartę MultiSport;

• Pracę pełną wyzwań i rozwoju zawodowego;

• Zgrany zespół;

VCH Group Sp. z o.o.

VCH Group to firma, która od wielu lat zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami, które poszukują nowego personelu, ale nie mają czasu na rekrutację. Zapewniamy im dostawę odpowiedniej liczby pracowników, również w ramach pracy tymczasowej oraz sezonowej.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912735900